עורך דין פלילי במרכז

מחפשים עורך דין פלילי במרכז? עורך דין פלילי הינו עורך דין שהוסמך ועבר התמחות בתחום המשפט הפלילי. תחום המשפט הפלילי כולל מגוון סוגים של עבירות, ביניהן: עבירות "צווארון לבן", איומים, סחיטה, עבירות רכוש, הונאות, עבירות מס, עבירות הלבנת הון, תקיפה, שוד, פריצה, אלימות במשפחה, מעשים מגונים והטרדות מיניות. נוסף על עבירות אלו כולל המשפט הפלילי עבירות בתחום הביטחון, עבירות סמים, עבריינות נוער ועבירות נוספות. הליכים פליליים, חנינות, הסגרות, רישום פלילי, מחיקה של רישום פלילי, פתיחת הליכים פליליים וסגירת הליכים פליליים הינם חלק בלתי נפרד מהתחומים בהם עוסק עורך דין פלילי מקצועי. כמו כן, חשוב לדעת שלכל אחד מעורכי הדין הפליליים יש תת התמחות, על כן, חשוב לבדוק באילו תחומים עורך הדין מתמחה ומהי תת ההתמחות שלו. 

משרד עורכי דין "כלבו" ומשרד עורכי דין "בוטיק" 

מה ההבדלים ולאיזה משרד עדיף לפנות?

ניתן למצוא שני סוגים מרכזיים של משרדי עורך דין – הסוג הראשון הוא משרדים שעוסקים במגוון תחומים, כמו למשל: בתחום המסחרי, בתחום ההוצאה לפועל, בתחום הנזיקין ובתחומים אחרים, משרדים אלו מכונים בשם "משרדי כלבו". 

הסוג השני של משרדי עורכי הדין הוא משרדי בוטיק, משרדים אלו מתמחים בתחום מרכזי אחד או במספר תחומים שקשורים ומשיקים אחד לשני, משרדים מסוג זה יתמחו למשל רק בדיני משפחה, רק בנזיקין או רק במשפט הפלילי. למשרדי הבוטיק יש יתרון משמעותי על פני משרדי הכלבו משום שעורכי הדין שעובדים בהם בקיאים מאוד בנושא שבו הם עוסקים וצברו ניסיון נרחב באותו תחום.

פניה אל עורך דין פלילי במרכז

עולם המשפט הפלילי מורכב ביותר וחריצת הדין יכולה לשנות את כל חייו של הנאשם. בחלק מהמקרים הנאשם כלל לא ביצע את הפשע שיוחס לו ולמרות זאת הוא קיבל עונש.

 כדי לקבל את מלוא ההגנה, חשוב שכל נאשם יקבל סיוע מעורך דין מקצועי שמתמחה בתחום הספציפי שבו הוא מואשם. על כן, מומלץ עבור המואשמים לפנות אל משרד בוטיק שמתמחה במשפט פלילי ולא לפנות אל משרד שמתמחה במגוון תחומים, לרבות משפט פלילי. 

מעבר לזאת, חשוב לפנות אל עורך הדין הנבחר במהירות. פנייה מהירה תאפשר לעורך הדין ללוות את הנאשם לאורך כל הדרך, להנחות אותו לגבי אופן ההתנהגות המומלץ בעת ביצוע החקירה ולסייע לו להימנע ממצב שבו הוא יאמר דברים שעלולים להפליל אותו. ככלל, נאשמים רבים אינם מודעים לזכויותיהם ועל ידי פנייה מהירה אל עורך דין ניתן להפחית את הסיכונים לביצוע טעויות הרות גורל.

הואשמתם בביצוע עבירה פלילית? אל תפעלו בלי עו״ד פלילי במרכז! 

במידה שהואשמתם בביצוע עבירה פלילית, חשוב שלא תתמהמהו ושתפעלו במהירות. במידה שתפנו אל משרדנו – משרד עורכי דין שוש חיון ושות', נוכל להעניק לכם שירות מקצועי לכל אורך הדרך. 

משרדנו מספק ייעוץ וייצוג בתחומים שונים שכלולים במשפט הפלילי. המשרד צבר ניסיון רב שנים במתן שירות למגוון לקוחות. בין התחומים בהם משרדנו מתמחה יש לציין: עבירות אלימות, משפט צבאי, עבירות מחשב, עבירות מרמה, עבירות הונאה, סרסרות, סמים, עבירות מין, עבירות כלכליות והלבנת הון. הניסיון הנרחב שצברנו במתן ייעוץ וייצוג אשמים בביצוע עבירות פליליות, מאפשר לנו להעניק לכל אחד מלקוחותינו שירות מקצועי ומדויק שיגדיל את סיכויי ההצלחה לסגירת התיק עוד לפני שהוא מגיע לכדי לכתב אישום. 

פנייה מהירה וקבלת ייעוץ מקצועי יכולה למנוע פגיעה בכל מישורי החיים, על כן, אנו ממליצים לפנות אל משרדינו במהירות. משרדנו מספק שירות לאורך כל שעות היממה ואנו נמצאים כאן בשבילכם – צרו קשר עכשיו עם עו״ד פלילי במרכז!

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

שתפו את התוכן. בחרו את הפלטפורמה שלכם!

עו"ד שוש חיון

עו"ד שוש חיון

בוגרת תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר-אילן. הייתה שותפתו למשרד של העו”ד הפלילי בני נהרי ז”ל. במהלך כ-10 שנים עבדו יחד על מאות תיקים ידועים בכל תחומי המשפט הפלילי.

התקשרו עכשיו 24/7