ייעוץ וליווי בהליכי חקירה פלילית

כל אזרח מן השורה יכול להיות נתון של חקירה פלילית, בין אם בכוונה תחילה או בין אם בתום לב. אנשים רבים מוצאים את עצמם בחקירה פלילית בגלל אירוע שהיו עדים לו, או בגלל אירוע שנטלו בו חלק מבלי להיות מודעים להשלכות, ולכן חשוב מאוד לפנות באופן מיידי לייעוץ משפטי של עו"ד פלילי עם היוודע דבר החקירה. לאורך כל החקירה, חשוב שהנחקר ידע את זכויותיו ויקבל ליווי צמוד בכל שלבי החקירה המתנהלים במסגרת רשויות החקירה במדינה.

משרדו של עורך דין פלילי בני נהרי מעניק ליווי צמוד ושוטף לכל אורך שלבי החקירה המתנהלים במסגרת רשויות החקירה במדינה: משטרת ישראל, המשטרה הצבאית, המחלקה לחקירות שוטרים וכיו"ב, תוך מתן דגש על זכויותיו המשפטיות על פי חוק של החשוד בפלילים.

מה חשוב לדעת ולעשות בחקירה פלילית של משטרה?

נחקרתם במשטרה? עומדים להיחקר?

פנו אלינו בהקדם ואנו נסייע לכם!
טלפון: 077-9966005

ככלל, היוועצות בעו"ד פלילי מנוסה, מקצועי ואמין טרם התחלת החקירה ומסירת הגרסה, הינה קריטית ובמרבית המקרים חורצת את גורל התיק. קבלת ייעוץ משפטי מוקדם של עו"ד פלילי יכולה למנוע הגשת כתב אישום ולהוביל לסגירתו של התיק כבר בשלב החקירה. לעומת זאת, כאשר החשוד מתמהמה בפנייה לעו"ד, הוא אינו מקבל ייעוץ משפטי כיצד להתנהל במסגרת החקירה ובמצב כזה, גדל משמעותית הסיכוי כי יוגש נגד החשוד, כתב אישום.

משרדנו הוא אחד ממשרדי עורכי דין פלילי בתל אביב עם ניסיון רב בייצוג חשודים וזכה להצלחות מרובות בסגירת תיקים טרם הגעתם לכדי כתבי אישום.

אם זומנת לחקירה, חשוב שתפנה לעו"ד פלילי מוכר ומנוסה לייעוץ וייצוג משפטי.. עו"ד בני נהרי מגיע במהירות ובזמינות גבוהה לכל הארץ, על מנת לוודא שהלקוח החשוד אינו מתחיל חקירה לפני מתן ייעוץ מקצועי אשר עשוי להשפיע על עתידו.

פוסטים אחרונים בנושא

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

שתפו את התוכן. בחרו את הפלטפורמה שלכם!

עו"ד שוש חיון

עו"ד שוש חיון

בוגרת תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר-אילן. הייתה שותפתו למשרד של העו”ד הפלילי בני נהרי ז”ל. במהלך כ-10 שנים עבדו יחד על מאות תיקים ידועים בכל תחומי המשפט הפלילי.

התקשרו עכשיו 24/7