עורך דין פלילי בבאר שבע: ייצוג בהליך פלילי בב"ש

עורך דין פלילי באר שבע מצויה במחוז דרום המשתרע מאזור אשדוד שבצפון ועד לאילת שבדרום

במחוז דרום ישנם שישה בתי משפט שלום הפרושים אילת, דימונה, קרית גת, באר שבע ואשדוד. בית המשפט המחוזי של מחוז דרום שוכן בעיר באר שבע.

בתי משפט השלום יושבים כערכאה ראשונה בעניינים פליליים, לרוב בעבירות שדינן עד 7 שנות מאסר. בד"כ, בית משפט השלום יושב בהרכב של שופט אחד, אלא אם כן השופט אשר דן בתיק החליט אחרת. משרד עורכי דין בבאר שבע הוא הדבר שיגן עליכם במידה ונתקלתם בסיטואציה לא נעימה בעיר הדרומית.

בית המשפט המחוזי יושב כערכאה ראשונה וכבית משפט לערעורים על פסקי דין של בתי משפט השלום שבמחוז. כערכאה ראשונה, לבית המשפט המחוזי יש סמכות שיפוט שיורית, כלומר הוא דן בכל עניין שאינו בסמכותו של בית המשפט השלום. בד"כ, בית המשפט המחוזי יושב בהרכב של שופט אחד, אולם בעבירות חמורות (כגון: רצח, אונס, עבירות מין במשפחה וכד') יישב בית המשפט המחוזי בהרכב של 3 שופטים. כך גם בשבתו כבית משפט לערעורים על פסקי דין של בית משפט השלום, דן בית המשפט המחוזי בהרכב של שלושה שופטים.

להתייעצות עם עו"ד פלילי בבאר שבע – לחצו כאן

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

שתפו את התוכן. בחרו את הפלטפורמה שלכם!

עו"ד שוש חיון

עו"ד שוש חיון

בוגרת תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר-אילן. הייתה שותפתו למשרד של העו”ד הפלילי בני נהרי ז”ל. במהלך כ-10 שנים עבדו יחד על מאות תיקים ידועים בכל תחומי המשפט הפלילי.

התקשרו עכשיו 24/7