עורך דין לייצוג נאשמים בפשיעה כלכלית

עורכי דין רבים מתמחים בתחומים שונים שנוגעים בנושאים שונים בחיי החברה בישראל, ואחד החשובים והמיוחדים שבהם הוא נושא הפשיעה הכלכלית. התחום הזה הוא מאוד רחב וכולל בתוכו עשרות סכסוכים עסקיים בענייני חוזים מסחריים בין שותפויות ועוד, במתן זיכיונות שונים.

עו"ד פשיעה כלכליתסכסוכים מתגלעים בשיתופי פעולה כלכליים בין גופים שונים וחברות, בגלל שירות לקוי, לכאורה, של מוסדות פיננסים כמו בנקים שעוסקים בין היתר: בנושאי אשראי במטבעות ישראליים, המרת מטבעות, מידע על שערי דולר ועוד.

לעיתים נוצרים חילוקי דעות במהלך קיום השותפויות, בעלי עסקים שונים לא משלמים, לכאורה, ולא מדווחים, לדעת הרשויות, על מס אמת, יש מקרים של סחיטות על רקע כלכלי ועוד. כל הנושאים הללו הם כבדי משקל, ואנשים יכולים להיקלע למערבולת של תביעות בבתי משפט ומחוצה לו.

הן יכולות לגרום להם נזקים כספיים ונפשיים, ובמקרים חמורים אף למוטט אותם.

עורך דין שמומחה בנושאי פשיעה כלכלית יודע להגן על לקוחותיו, והוא יעשה זאת בבתי במשפט תוך שימוש בחוות דעת של מומחים כמו שמאים, רואי חשבון, ועוד.

להתייעצות עם עו"ד פשיעה כלכלית – צרו עמנו קשר

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

שתפו את התוכן. בחרו את הפלטפורמה שלכם!

עו"ד שוש חיון

עו"ד שוש חיון

בוגרת תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר-אילן. הייתה שותפתו למשרד של העו”ד הפלילי בני נהרי ז”ל. במהלך כ-10 שנים עבדו יחד על מאות תיקים ידועים בכל תחומי המשפט הפלילי.

התקשרו עכשיו 24/7