מהו דינה של תקיפת בן זוג

תקיפת בן זוג היא עבירה פלילית, המופיעה בחוק העונשין תחת העבירה של תקיפה בנסיבות מחמירות. העונש בגינה הוא כפול מהעונש הקבוע לאותה העבירה שבוצעה. לדוגמא, אם סוג התקיפה שבוצעה היא תקיפה סתם (סעיף 379 לחוק) בגינה קבוע עונש של שנתיים מאסר, אזי כאשר הנתקף הוא בן זוגו של התוקף, העונש יהיה כפול, קרי, ארבע שנות מאסר.

מהו דינה של תקיפת בן זוגדוגמא נוספת לתקיפת בן זוג:

אם התקיפה היא תקיפה חבלנית (סעיף 380 לחוק) שהעונש בגינה הוא שלוש שנות מאסר, אזי במקרה של תקיפת בן זוג, העונש המקסימאלי יהיה שש שנות מאסר.

למשרדנו, ניסיון רב בייצוג בעבירות אלימות בכלל ובעבירות של תקיפה בפרט.
הישגינו האחרונים: תקף את בת זוגו בשני אירועים שונים וגרם לה לחבלות בגופה. בעקבות הסדר טיעון שערך עו"ד בני נהרי עם התביעה המשטרתית תוקן כתב האישום באופן משמעותי. בסופו של ההליך הנאשם לא הורשע והוטלו עליו 200 שעות של"צ בלבד ותשלום פיצויים למתלוננת. (דצמבר 2012).

הואשם ב-12 אישומים שונים בעבירות של איומים, כליאת שווא ותקיפה בנסיבות מחמירות כלפי אשתו. בזכות הסדר טיעון שניהל עו"ד בני נהרי עם התביעה, כתב האישום תוקן משמעותית, נמחקו 4 אישומים ונגזר על הנאשם עונש של 12 חודשי מאסר בלבד בניכוי חודשי המעצר שלו ומאסר על-תנאי. לפני הסדר הטיעון עמד בפניו עונש של מספר שנים מאחורי סורג ובריח. (מרץ 2012).

מומלץ להתייעץ עם עורך דין פלילי בני נהרי לעוד מידע ועזרה.

קראו גם:

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

שתפו את התוכן. בחרו את הפלטפורמה שלכם!

עו"ד שוש חיון

עו"ד שוש חיון

בוגרת תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר-אילן. הייתה שותפתו למשרד של העו”ד הפלילי בני נהרי ז”ל. במהלך כ-10 שנים עבדו יחד על מאות תיקים ידועים בכל תחומי המשפט הפלילי.

התקשרו עכשיו 24/7