כיצד לבחור עורך דין שמתמחה בזיכיון

אם תערכו משאל קצר בין זכיינים של רשתות הפועלות בישראל ובין מנהלי הרשתות השונות, לגבי עורכי דין המתמחים בדיני זכיינות, סביר להניח שאחד השמות הראשונים שיעלו, אם לא הראשון שבהם, יהיה שמו של עורך הדין גיא קולן. עורך הדין קולן, שימש בעברו כיועץ המשפטי ומנהל הפיתוח העסקי של רשת ארומה וכיועץ משפטי למספר רב של זכיינים ושל חברות מזכות. משרד הבוטיק אותה הקים עורך הדין קולן, כמענה לדרישה ההולכת וגוברת לייעוץ משפטי המתמחה בזכיינות, ליווה עד היום זכיינים רבים משלבי יצירת הקשר הראשוני עם הרשת המזכה, דרך המשא ומתן והחתימה על ההסכם, עד להרמת הכוסית לרגל פתיחת הסניף החדש.

זיכיוןלמה כדאי ייעוץ משפטי?

להסכם זיכיון הנערך בין היזם המעוניין להפוך לזכיין לבין הרשת המזכה, יש חשיבות רבה להצלחה של הזכיין. הוא כולל, מעבר לגובה הסכומים השונים הנדרשים מהזכיין, גם סעיפים רבים ושונים הנוגעים בנושאים כלכליים, תפעוליים, שיווקיים ומקצועיים. כל אחד מהסעיפים הללו הוא בעל חשיבות ויכולת השפעה על הכדאיות של ההסכם כולו. לכן לא מומלץ לגשת לחתימה על הסכם זה ללא ייעוץ משפטי. ההתפתחות שעבר תחום הזכיינות בישראל בשנים האחרונות יצרה צורך בייעוץ משפטי בעל התמחות ספציפית בזכיינות ומשרד הבוטיק של עורך הדין קולן, הוקם על מנת לענות לצורך הזה ולספק לזכיינים ולחברות מזכות, ייעוץ משפטי המבוסס על הבנה מעמיקה של תחום הזכיינות.

אם גם אתם מעוניינים להפוך לזכיינים, להקים עסק בבעלותכם וליהנות מגב רחב של רשת גדולה, יציבה ומוכרת, אל תצאו לדרך לפני שתקבעו פגישה עם עורך הדין גיא קולן, עו"ד זכיינות ותיק ומנוסה. עורך הדין קולן ואנשי משרדו יעשו ככל יכולתם על מנת להבטיח לכם כי הסכם הזכיינות שתגיעו אליו, יהיה ההסכם המתאים לכם ביותר.

להתייעצות עם עו"ד זיכיון – צרו עמנו קשר

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

שתפו את התוכן. בחרו את הפלטפורמה שלכם!

עו"ד שוש חיון

עו"ד שוש חיון

בוגרת תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר-אילן. הייתה שותפתו למשרד של העו”ד הפלילי בני נהרי ז”ל. במהלך כ-10 שנים עבדו יחד על מאות תיקים ידועים בכל תחומי המשפט הפלילי.

התקשרו עכשיו 24/7