התייעצות עם עו"ד מנוסה לפני רכישת זכיינות

אז החלטתם שאתם רוצים להיות זכיינים. קודם כל, קבלו את ברכותינו על הבחירה הנכונה. אחרי הכול, זכיינות היא מודל עסקי מוצלח ביותר ואם אתם בני אדם אחראים שלא מפחדים מעבודה קשה, סביר להניח כי הזכיינות תתגלה כמודל כדאי ביותר גם עבורכם. אולם, לפני שאתם קופצים למים, קחו בחשבון ההסכם שייחתם ביניכם לבין הרשת המזכה יהיה בעל השפעה מרחיקת לכת על כדאיות העסקה. גם אתם מוכשרים כמו שדים, חרוצים כמו נמלים וישרים כמו סרגלים, הסכם עורך דין זכיינות שנחתם כלאחר יד, עלול לפגוע משמעותית בסיכויי ההצלחה של העסק החדש שלכם בו השקעתם את מיטב כספכם ומרצכם. על מנת שזה לא יקרה, אתם זקוקים לעו"ד מתמחה: עו"ד זכיינות.

עורך דין זכיינותלמה חשוב ייעוץ משפטי?

ישראל הופכת בעשורים האחרונים למעצמה של רשתות וזכיינים. רשתות האופנה והמזון כבר נמצאות בכל פינה ובשנים האחרונות מצטרפות אליהן רשתות נוספות בתחומים נוספים כמו טיפוח, מוצרי חשמל, אופטיקה ועוד. העלייה המשמעותית במספר הרשתות המזכות והזכיינים, יצרה מצב חדש בשוק ויצרה דרישה לייעוץ משפטי מקצועי בתחום. עורך הדין גיא קולן, המומחה לדיני זכיינות, אשר שימש בעברו כמנהל הפיתוח העסקי והיועץ המשפטי של רשת ארומה, הקים את משרד הבוטיק שלו על מנת לענות לדרישה המתעוררת למשפטנים בעלי התמחות בזכיינות. עו"ד קולן ואנשי המשרד שלו, מכירים לעומק את תחום הזכיינות בישראל ואת מבנה ההסכמים השונים המקובלים בו.

הגישה המקצועית הבלתי מתפשרת של עו"ד גיא קולן וצוותו, מבטיחה לכם ייעוץ משפטי מקצועי קפדני ומעמיק, שניתן מתוך הבנה של הצרכים שלכם כזכיינים ושל החברות המזכות. אם אתם מתכננים להצטרף כזכיינים אל אחת הרשתות הפועלות בישראל, אם אתם נמצאים בעיצומו של משא ומתן עם רשת מזכה כלשהי ואפילו אם אתם עומדים לחתום ממש בקרוב על הסכם זכיינות, אל תוותרו על פגישה עם עו"ד גיא קולן, המומחה לדיני זכיינות.

להתייעצות עם עו"ד זיכיונות – צרו עמנו קשר

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

שתפו את התוכן. בחרו את הפלטפורמה שלכם!

עו"ד שוש חיון

עו"ד שוש חיון

בוגרת תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר-אילן. הייתה שותפתו למשרד של העו”ד הפלילי בני נהרי ז”ל. במהלך כ-10 שנים עבדו יחד על מאות תיקים ידועים בכל תחומי המשפט הפלילי.

התקשרו עכשיו 24/7