על אודות המשרד

שר הבריאות ושר העבודה לשעבר, שלמה בניזרי

משרד עורכי הדין בני נהרי, שהוקם לפני למעלה מ-30 שנה ע”י עורך הדין בני נהרי, העוסק בעצמו בתחום הפלילים יותר מ-35 שנה, נחשב לאחד מעורכי הדין הבולטים בישראל בתחום זה כיום. מאחורי המשרד אלפי תיקים ולקוחות.

משרד עורכי הדין בני נהרי תורם רבות לשינוי מגמת ההרשעות במדינת ישראל. בשנים האחרונות הוביל המשרד את לקוחותיו לזיכוי בתיקים סבוכים וקשים והנו אחד ממשרדי עורכי הדין הפליליים המשפיעים ביותר בישראל.

לאחרונה דורג משרדו של עו”ד בני נהרי בגלובס 100 Dun’s לשנת 2015 כאחד ממשרדי עורכי הדין הבולטים ביותר בתחום המשפט הפלילי, וכן נבחר בשנת 2014 ע”י חדשות ערוץ 10 כאחד המשרדים המשפיעים ביותר בפלילים בתחום ארגוני הפשיעה.

בני ושוש עו"ד
עו”ד בני נהרי (ז''ל) ועו”ד שוש חיון

צוות המשרד

צוות המשרד מורכב מעורכי דין בעלי ידע מקצועי נרחב וניסיון הנחשבים למובילים בישראל בתחום העבירות הפליליות – עבירות “צווארון לבן”, עבירות אלימות, רצח, סמים, ארגוני פשיעה ופשיעות פליליות נוספות. צוות עורכי הדין מספק מענה ישיר ומקצועי ללקוחות המשרד ופועל לקידום עניינו של הלקוח על הצד הטוב ביותר.

לקוחות משרד עו”ד פלילי בני נהרי

משרדו של עו”ד בני נהרי טיפל לאורך השנים בתיקים הפליליים המדוברים ביותר בישראל וייצג מגוון של לקוחות. בין התיקים הפליליים ולקוחות המשרד:

באילו מקרים צריך עורך דין פלילי?

כל אדם עלול למצוא את עצמו מעורב בעבירה על החוק, בין אם בכוונה תחילה ובין אם באי ידיעה. מדובר בסיטואציה לא נעימה שיכולה להשפיע על עתידו, שכן במדינת ישראל אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש, ולכן חשוב להיוועץ עם עורך דין פלילי מנוסה ומקצועי שילווה את הנחקר מתחילת התהליך ועד לייצוג בבית המשפט במידת הצורך.

הייתם שותפים או עדים לעבירה פלילית? פנו אלינו לייעוץ ראשוני.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

שתפו את התוכן. בחרו את הפלטפורמה שלכם!

עו"ד שוש חיון

עו"ד שוש חיון

בוגרת תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר-אילן. הייתה שותפתו למשרד של העו”ד הפלילי בני נהרי ז”ל. במהלך כ-10 שנים עבדו יחד על מאות תיקים ידועים בכל תחומי המשפט הפלילי.

התקשרו עכשיו 24/7