אודות עורך דין פלילי שוש חיון

המשרד עוסק בייעוץ ובייצוג בתיקים פליליים בהם: עבירות מין, הלבנת הון, עבירות כלכליות, סמים, סרסרות, הונאה ומרמה, עבירות מחשב, משפט צבאי, עבירות אלימות

משרדו של עורכי הדין הפלילי שוש חיון ובני נהרי נבחר ברציפות על ידי חברת הדירוג D&B (“דן אנד ברדסטריט”) ברשימת משרדי עורכי הדין הפליליים הבולטים לשנים 2013 עד 2018.

למשרד התמחות רבת ניסיון בייצוג באנשים נורמטיביים ללא עבר פלילי, בייעוץ ראשוני או ייצוג בעבירות שונות כמו הונאה או מין, מפקידים ועד רופאים ואנשי חוק.

עו”ד פלילי שוש חיון הינה עורכת דין בכירה, ונחשבת לאחת מעורכות הדין המובילות בישראל בתחום.

היא בוגרת תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר-אילן, , כשלזכותה נזקפים עשרות תיקים בהם ייצגה נאשמים והובילה לזיכויים.

עו”ד פלילי שוש חיון הייתה שותפתו למשרד של העו”ד הפלילי הידוע בני נהרי ז”ל, ועבדו יחד כ 10 שנים, במהלך תקופה זו עבדו יחד על מאות תיקים ידועים בכל תחומי המשפט הפלילי.

בעלת ניסיון רב בייצוג בכל הערכאות המשפטיות, כולל בבית המשפט העליון. ומתמחה במגוון שירותים משפטיים בתחום הפלילי

לעו”ד שוש חיון הצלחות ידועות בתחומים עבירות מין, סחר בסמים והונאות כשלזכותה נזקפים עשרות תיקים בהם ייצגה נאשמים והובילה לזיכויים.

האתר כולל כתבות נבחרות שפורסמו בתקשורת.

צוות המשרד מאמין בליווי אישי ומקצועי כאשר כל לקוח זוכה לתשומת לב וטיפול ברמה מקצועית מעו”ד פלילי מקצועי, החל מההליכים המוקדמים והחקירות.

תיקים לדוגמא שבהם ייצגה עו”ד פלילי שוש חיון

לאורך השנים האחרונות טיפלה עורכת דיו לפלילים שוש חיון בתיקים הפליליים המדוברים ביותר בישראל, וייצגה מגוון של לקוחות בתחום העבירות הפליליות – עבירות אלימות, סמים, עבירות מין ופשיעות פליליות נוספות. בין התיקים הפליליים שבהם ייצגה:

באילו מקרים צריך עורך דין פלילי?

כל אדם עלול למצוא את עצמו מעורב בעבירה על החוק, בין אם בכוונה תחילה ובין אם באי ידיעה. מדובר בסיטואציה לא נעימה שעלולה להשפיע על עתידו מקצה לקצה, שכן במדינת ישראל אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש. עו”ד פלילי שוש חיון הנה בעלת הניסיון והמקצועיות הדרושים מעורך דין פילי כדי לטפל במגוון תיקים פליליים. במסגרת אחריותה ותפקידה, היא מלווה את הנחקרים מתחילת התהליך ועד לייצוג בבית המשפט, במידת הצורך.

הייתם שותפים או עדים לעבירה פלילית? פנו אלינו לייעוץ ראשוני.

תחומי עיסוק

עורך דין פלילי בתקשורת - שוש חיון ושות׳

נהג מונית הוכה עי נוסעים והתיק נגדם נסגר – שוש חיון ושות׳ משרד עורך דין פלילי
נגן וידאו
מישראל היום: ראיון בעקבות ייצוג נאשם בפרשת הקטינות
עו”ד שוש חיון מתראיינת על פרשת ארביב
עו”ד שוש חיון מתראיינת על פרשת ארביב
נגן וידאו
מחדשות 2 – ראיון של עו”ד נהרי במשפט רצח רוז פיזם
נגן וידאו
מחדשות 2 – עו”ד נהרי מייצג נהג הסעות החשוד במוות ברשלנות
רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?

שתפו את התוכן. בחרו את הפלטפורמה שלכם!

עו"ד שוש חיון

עו"ד שוש חיון

בוגרת תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר-אילן. הייתה שותפתו למשרד של העו”ד הפלילי בני נהרי ז”ל. במהלך כ-10 שנים עבדו יחד על מאות תיקים ידועים בכל תחומי המשפט הפלילי.

התקשרו עכשיו 24/7